Frigorifer 1 vit i perdorur

Shitet nga: faton 10 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin 1 vit i perdorur naltesia 140 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim