Frigorifer 20 euro

Shitet nga: Bilall 24 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer marka 20 euro i bajtun punon mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim