Frigorifer Gorenje

Shitet nga: Gani 25 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigorifer Gorenje osht ne gjendje shum te mir per me shum kontakto ne nr 045265946. Qmimi 65 euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim