Frigorifer LG

Shitet nga: Lika 23 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi nga firma LG ne gjendje te rregullt.

Frigroiferi gjindet ne Prishine ne Dardani...mund ta shihni dhe ta provoni vete. Lifti punon per ta bartur deri poshte

Cmimi i diskutueshem

Kontaktoni edhe ne

viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per ti pare te gjithe artikujt nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim