Frigorifer SAMSUNG

Shitet nga: Vlora Krasniqi 21 Tet 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi (+pjesa e lart eshte friz)eshte ne gjendje te rregullt, +e ka rezervarin per uje, nuk eshte moti qe eshte blere, arsyeja pse e ndrroj per shkak ngjyres(dua nje te bardh). Perndryshe eshte mjaft mire i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim