Frigorifer dhe friz

Shitet nga: shehrie 15 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferin me Friz I firmes Beko në gjendje te rregullt i ri vetem dy muaj i perdorur. Frigoriferi ka ende garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim