Frigorifer dhe lavatriqe

Shitet nga: Daut 27 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes lavatriqen 100€ eshte energy saving e run energjine elektrike dhe nuk i zgjat proceset
Frigoriferi beko eshte i blere para ni viti cmimi 150€
Na kontaktonine viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim