Frigorifer dhe maqin terse per tesha dyjat per v..

Shitet nga: Endrit 10 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt me gjysem ngririje , dhe maqin per tesha ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim