Frigorifer dhe shporet elektrik

Shitet nga: Naser 19 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin ne qendje te regullt i markes snaige clas a poashtu edhe shporetin elektrik mastercook
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim