Frigorifer-frizi Blomberg

Shitet nga: KN 31 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifer-frizi Blomberg ne gjendje plotesisht te rregullt. Ka nje vit garancion te plote dhe dy vite tjera garancion per pjese rezerve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim