Frigorifer-frizi

Shitet nga: Kreshnike 29 Sht 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifer-frizi ne gjendje plotesisht te rregullt dhe jashtezakonisht i ruajtur. Çmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim