Frigorifer iberna Montues

Shitet nga: Goni 06 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer me friz montues te firmës iberna Italianë, eshte në gjendje shumë të mirë vizuale dhe teknike.
Specifikat e Frigoriferit
Dimensionet (H / W / D) 143x55x58
Klasa A efikasiteti energjetik
Frigorifer ngjyra e bardhë
3 rafte rrjete ne brenda ne frigorifer
1 Sirtar perimeve ngrires
1 Sirtar plastike me xham siper per veze
3 rafte te dera e brendshme
Kapaciteti bruto: 219 litra
Frigorifer Net Kapaciteti 171 litra
Frigorifer kapaciteti neto 47 litra
IDA 245
Karakteristikat teknike si modeli IDAP 245
Cmimi 100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim