Frigorifer me ngrimje te thelle

Shitet nga: Frigorifer 04 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi me ngrimje te thell qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim