Frigorifer ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Gani 15 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer ne gjendje te rregullt punon shum mir qmimi 75€ pak i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim