Frigorifer per embelsira

Shitet nga: Vedati 23 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer me xham per embelsira ose per market qebaptore transporti gjith kosoven gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim