Frigorifer per kafiteri

Shitet nga: Arti 23 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Ngjendje teper tmir i mirmbajtur mir
Viber +37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim