Frigorifer per market

Shitet nga: Frigorifer 28 Jan 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin ne gjendje shum te mir pune i firmes liber gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim