Frigorifer samsung duble

Shitet nga: Arti 17 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes dy frigorifera samsung siq po shifen edhe ne foto jan shum te rujten punojn perfekt
qmimet jan ne foto kontakto..
Viber +37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim