Frigorifer

Shitet nga: House Service 09 Sht 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
House service , dardani , shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt , qmimi diskutushem . 044144743/044192734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim