Frigorifer

Shitet nga: shem 12 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt punon shum mire nuk ka kurrizion eshte i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim