Frigorifer

Shitet nga: alush 14 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Jan pak te perdorura jan ne gjendje te mir te sapo ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim