Frigorifer

Shitet nga: frigo 01 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes Frigoriferin ne gjendje shume te mire pune si dhe shume i ruajtur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim