Frigorifer

Shitet nga: Limi 08 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Fitrin ftohfse ,e pershtashme edhe per gjelltore qebaptore,te intersuarit len sms ne viber+37745654334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim