Frigorifer

Shitet nga: Sami 13 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer i ri ne gjendje shum te mir osht frigorifer mesatar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim