Frigorifer

Shitet nga: Bejtulla 08 Gsh 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim