Frigorifer

Shitet nga: Muki 15 Gsh 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim