Frigorifer

Shitet nga: Sabit 17 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer per lokal shum pak i perdorur i bler i ri para 6 muaj posedon ende garancion me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim