Frigorifer

Shitet nga: Nystret 30 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer RedBull
Qmim i volitshem per me shum nr e kini me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim