Frigorifer

Shitet nga: Fatos 16 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim