Frigorifer

Shitet nga: gorenje 15 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi i firmes gorenje eshte i perdorur nuk ka asni defekt qmimi 100euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim