Frigorifer

Shitet nga: Flurim 06 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi sistem amerikan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim