Frigorifer

Shitet nga: dadi 18 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigo i posaardhur nga zvicrra shum i rujtun punon perfekt , qmimi fiks 255 euro
+ 37745602484 posedoj dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim