Frigorifer

Shitet nga: mendi 24 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne rregull gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim