Frigorifer

Shitet nga: frigorifer 03 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet pothuajse i ri dhe ne gjendje shume te mire, punon perfek, nuk ka asnje demtim ose korozion...
Shitet me qmim te arsyeshem.. qmimi fiks....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim