Frigorifer

Shitet nga: Frigorifer 01 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi BEKO ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim