Frigorifer

Shitet nga: yll 07 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer per pije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim