Frigorifera "20 Euro ZBRITJE 80%

Shitet nga: Meti GRAZ 22 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kemi :
1. Frigorifera
2. Maqina te lamjes se RRobave
3. Maqina per lamjen e Enve
4. Maqina per terjen e RRobave
te gjitha paisjet e teknikes se Bardh gjindemi ne Austri .

Porosia bahet permes tel. 00436642016473 viber muni me kontaktu
Te gjitha informacionet i keni ne ket numer .

Porosia duhet te jet 100 ose 150 ose 200 ose 300 ska rendesi
Qmimi o Extra Lire 20 Euro copa ju mirpresum.

Meti GRAZ Austri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim