Frigoriferi

Shitet nga: Art 17 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt,madhesia normale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim