Friz

Shitet nga: Friz 02 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi vetem 70 euro,i ruajtur mire dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim