Friz 450 litërsh

Shitet nga: Eroll Maliqi 17 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi osht në gjendje te rregullt,ka 2 vjet garancion,
për informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim