Friz GORENJE 410 Litra Seria ma e qendrueshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.Sh Elektro Servis Prishtina & gorenje 09 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi eshte i testuar ne Servis dhe eshte ne gjendje te mire pune dhe Estetike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim