Friz Vitrine.. Extra lire...

Shitet nga: Afrim 27 Gsh 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi eshte ne gjendje shume te mire, mund ta vertetoni edhe vet. Kerkojme bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim