Friz dhom

Shitet nga: edin 17 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz dhom per mishtore (komor)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim