Friz,frigorifer,enelarese,shporet,komodine,parad..

Shitet nga: ertan 23 Shk 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin, frigoriferin, enelaresen, rrobalaresen, shporetin e rrymes (me pllake), komodinen me televizor e DVD, dhe paradhomen. Te gjitha jane ne te paraqitura ne foto.

Frizi: 100 euro
Frigoriferi 150 euro
Enëlaresja: 140 euro
Shporetin e rrymes: 150 euro
Paradhoma: 80 euro
Komodina me TV dhe DVD 380 euro
Mikrovala: 20 euro


email: ertan_eri@hotmail,com

tel: 049 155 811 (edhe Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim