Friz i gjate

Shitet nga: Besnik Sogojeva 24 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
.Shes frizin i cili eshte ne gjendje shume te mire , gjersia e tij ju bene te mundshme qe te futni gjera ne sasi shume te madhe . Qmimi 140 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim