Friz me xham

Shitet nga: Petriti 12 Gsh 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi i vogel i pershtatshem per lokal ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim