Friza per market te hapur

Shitet nga: bajram 03 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes 2 friza te hapur per market 2.5 m njeri frizat jan ne gjendje te rregullt shum te rujtun. qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim