Frizi 250 kilogram

Shitet nga: arsim 08 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frizi 250 kg gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim