Frizi GORENJE

Shitet nga: Ardian 29 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Eshte i ri shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim