Frizi i gjat i gjate

Shitet nga: Durimi 24 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi ne gjendje shume te mir osht me dollapa i gjate osht frzi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim